• Plánujete teambuilding, výroční nebo vánoční oslavu? Naše chaloupky jsou ideálním místem pro utužení pracovního kolektivu. Přesvědčte se o tom sami!
  Firemní akce

  Plánujete teambuilding, výroční nebo vánoční oslavu? Naše chaloupky jsou ideálním místem pro utužení pracovního kolektivu. Přesvědčte se o tom sami!

 • Valašské chalupy na Podťatém jsou ideálním místem pro různá setkání a oslavy, sportovní soustředění, srazy, oslavy výročí a Vy si ho můžete pronajmout i celý.
  Ceník pronájmu

  Valašské chalupy na Podťatém jsou ideálním místem pro různá setkání a oslavy, sportovní soustředění, srazy, oslavy výročí a Vy si ho můžete pronajmout i celý.

 • Malá chaloupka je ideální pro skupinky do 7 osob. Je rozdělena na dva samostatné apartmány, každý s vlastní kuchyňkou a koupelnou.
  Malá chaloupka

  Malá chaloupka je ideální pro skupinky do 7 osob. Je rozdělena na dva samostatné apartmány, každý s vlastní kuchyňkou a koupelnou.

Malá chaloupka

  • Malá chaloupka je ideálním doplňkem k Velké chalupě, pakliže vaše skupina čítá přes 23 osob. Společně s Velkou chalupou, která je situovaná hned vedle Malé chaloupky nabízí možnost rozšíření ubytovací kapacity až na 30 lůžek a nerušené využití přilehlého areálu. Malou chaloupku si však lze pronajmout také samostatně. V takovém případě však nelze využívat Wellness, který je součástí pouze Velké chalupy. Využívání ostatní vybavenosti areálu je pak sdílené s hosty z Velké chalupy.

Virtuální prohlídka Velké a Malé chalupy

Přepínání mezi jednotlivými chalupami a podlažími najdete v pravém spodním rohu po otevření virtuálního prohlížeče na Google maps. Odkazy na jednotlivé podlaží najdete také kliknutím na níže uvedené linky.

A1 = přízemí Velké chalupy
A2 = podkroví Velké chalupy
B1 = přízemí Malé chaloupky
B2 = podkroví Malé chaloupky


Dispoziční řešení Malé chaloupky

 

 

Comments are closed.