• Plánujete teambuilding, výroční nebo vánoční oslavu? Naše chaloupky jsou ideálním místem pro utužení pracovního kolektivu. Přesvědčte se o tom sami!
  Firemní akce

  Plánujete teambuilding, výroční nebo vánoční oslavu? Naše chaloupky jsou ideálním místem pro utužení pracovního kolektivu. Přesvědčte se o tom sami!

 • Valašské chalupy na Podťatém jsou ideálním místem pro různá setkání a oslavy, sportovní soustředění, srazy, oslavy výročí a Vy si ho můžete pronajmout i celý.
  Ceník pronájmu

  Valašské chalupy na Podťatém jsou ideálním místem pro různá setkání a oslavy, sportovní soustředění, srazy, oslavy výročí a Vy si ho můžete pronajmout i celý.

 • Malá chaloupka je ideální pro skupinky do 7 osob. Je rozdělena na dva samostatné apartmány, každý s vlastní kuchyňkou a koupelnou.
  Malá chaloupka

  Malá chaloupka je ideální pro skupinky do 7 osob. Je rozdělena na dva samostatné apartmány, každý s vlastní kuchyňkou a koupelnou.

Kontakty

Adresa sídla:

Green Goal, s.r.o.
Heřmanova 567/61
170 00, Praha 7
IČ: 05244803

Můžete nám napsat přes kontaktní formulář:

  Vaše jméno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Váš telefon

  Předmět

  Vaše zpráva

  Uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním poskytnutých údajů.* Uděluji souhlas společnosti Green Goal, s.r.o.. se zpracováním poskytnutých údajů za účelem dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o marketingových akcích, zahrnující i telefonické kontaktování a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím SMS zpráv, emailů, jakož i dalších elektronických prostředků, a to na dobu do odvolání tohoto souhlasu. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas mohu kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat. Celé znění podmínek pro ochranu osobních údajů najdete zde