• Velká chalupa

  Valašské chalupy na Podťatém jsou novostavbami ve valašském stylu s citem umístěné do zdejší překrásné přírody mezi hřebeny Javorníků a Beskyd.

 • Velká a Malá chalupa

  Velká a Malá chalupa nabízí ubytovací kapacitu až 30 lůžek ve dvanácti ložnicích. Ideální pro skupinové dovolené a firemní akce.

Velké Karlovice v zimě

  Lyžování
  Velké Karlovice jsou díky dostatku sněhu v zimních měsících označovány za ráj lyžařů. V sedmi větších lyžařských střediscích s moderními vleky najdou vhodné podmínky začátečníci i náročnější vyznavači sjezdového lyžování. Zájemci o běžecké lyžování na okolních kopcích mohou využívat několik různě náročných běžeckých tras. Mnohé z nich jsou strojově upravovány.
  Nejbližší sjezdovky: Podťaté 1km Machůzky 2.5km Ski Areál Razula 3km Léskové 3km Kyčerka 6km Hotel Horal 6.5km Kasárna 7km Ski Areál Soláň 10km Portáš 20km
  Běžecké trasy  Pokud jste vyznavači klasického lyžování, přijdete si ve Velkých Karlovicích také na své. V okolí Penzionu na Michlánce najdete několik běžeckých tras a některé z nich jsou pravidelně upravovány.
  Nejbližší běžecké trasy: Machůzky - Hotel Galík ( lyžažský areál Razula ) Léskové Hotel Galík – Horal ( Dynčák ) Prales Razula – Lemešná – Podťaté ( sedlo Pindula ) hranice SR Ski areál Razula - Bařinka - Prales Razula - Dynčák - rozc. Babská - ski areál Razula
  Skialpinismus Ve Velkých Karlovicích si můžete vzbrat, najdete tady spoustz terénů vhodných pro skialpinistické tůry. Některé vhodné trasy jsou vyznačeny na mapce oranžovou čárkovanou značkou.
  I. Trasa: Velké Karlovice - Jezerné, pohostinství, po žluté turistické značce, kolem Karlovského jezera do sedla Pod Kotlovou. Po turistické červené značce směr Soláň, před lyžařskými vleky vlevo. Sjezd po loukách na trasu turistické zelené značky, následný sjezd zpět k pohostinství Jezerné.
  II. Trasa: Od zastávky ČD po zelené nebo z nádraží ČD po žluté turistické značce směrem na Koncovou (890 m/m), z Koncové sjezd do Polomové (Pluskovec), údolím Pluskovce pěšky zpět na zástávku ČD nebo po zelené pokračovat na Příschlop, následně po žluté na Javorníček. Sjezd do Polomové po turistické žluté nebo po cyklotrase č.3 sjezd do Pluskovce.
Easyroomlet.co.uk | Rooms to rent in London