• Plánujete teambuilding, výroční nebo vánoční oslavu? Naše chaloupky jsou ideálním místem pro utužení pracovního kolektivu. Přesvědčte se o tom sami!
  Firemní akce

  Plánujete teambuilding, výroční nebo vánoční oslavu? Naše chaloupky jsou ideálním místem pro utužení pracovního kolektivu. Přesvědčte se o tom sami!

 • Valašské chalupy na Podťatém jsou ideálním místem pro různá setkání a oslavy, sportovní soustředění, srazy, oslavy výročí a Vy si ho můžete pronajmout i celý.
  Ceník pronájmu

  Valašské chalupy na Podťatém jsou ideálním místem pro různá setkání a oslavy, sportovní soustředění, srazy, oslavy výročí a Vy si ho můžete pronajmout i celý.

 • Venkovní bazén s ohřevem, multifunkční kurt pro tenis, basketbal, volejbal nebo nohejbal, dále minigolf, dětské hřiště, kuželky, venkovní šachy, BBQ altánek s Radegastem a další.
  Kolem našich chalup

  Venkovní bazén s ohřevem, multifunkční kurt pro tenis, basketbal, volejbal nebo nohejbal, dále minigolf, dětské hřiště, kuželky, venkovní šachy, BBQ altánek s Radegastem a další.

 • Malá chaloupka je ideální pro skupinky do 7 osob. Je rozdělena na dva samostatné apartmány, každý s vlastní kuchyňkou a koupelnou.
  Malá chaloupka

  Malá chaloupka je ideální pro skupinky do 7 osob. Je rozdělena na dva samostatné apartmány, každý s vlastní kuchyňkou a koupelnou.

Ceník ubytování

 

 
  pobyty na 2 noci → pobyty na 3 noci  😀 zimní sezóna – 7 nocí letní sezóna – 7 nocí
1. Malá chaloupka (max.7 lůžek) 6,500 Kč/pobyt → 7,500 Kč/pobyt  😀  14,500 Kč/pobyt nedostupná
2. Velká chalupa (max.23 lůžek) 25,500 Kč/pobyt → 29,500 Kč/pobyt  😀  49,500 Kč/pobyt nedostupná
3. Malá a Velká chalupa (max.30 lůžek) 29,500 Kč/pobyt → 34,500 Kč/pobyt  😀  62,500 Kč/pobyt 84,500 Kč/pobyt
 • UPOZORNĚNÍ:
  • Upřednostňujeme pobyty na 3 noci a více. Pobyty na 1 noc jsou možné pouze za cenu dvou nocí. Možný je brzký příjezd a pozdní odjezd.
  • V letní sezóně je možný pronájem pouze obou chalup.
  • Ubytování s domácími zvířátky bez předchozí domluvy není možné. Po dohodě lze povolit maximálně jedno malé nebo středně velké psí plemeno na jeden objekt, a to za podmínek, že pejsci nebudou spát v části určené pro ubytované, ale výhradně na místě k tomu určeném. Ostatní domácí zvířátka nejsou povolena.

Příplatkové doplňkové služby

Finská sauna 50 Kč / 45 minut provozu celé sauny
Infra sauna 50 Kč / 45 minut provozu celé sauny
Hydromasážní vana 50 Kč / 15 minut provozu celé vany
Bazénový protiproud Endless Pool 50 Kč / 25 minut provozu
Infra vytápění venkovního altánu s kulečníkem a ping-pongem 50 Kč / 45 minut provozu
Šipky až pro 10 hráčů 5,- Kč / 1 hráč